KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908272
nr 1490 8272
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, Uppsalamotiv. Signerad. Olja på pannå, 45x35 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:22:07
17/9 16:36:33
18/9 16:26:06